Forum Seksenler
Forumumuzdan yararlanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir, sizleri de aramızda görmek isteriz...

Join the forum, it's quick and easy

Forum Seksenler
Forumumuzdan yararlanabilmek için üye olmanız gerekmektedir. Üyelik ücretsizdir, sizleri de aramızda görmek isteriz...
Forum Seksenler
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Anket

Andrea Berg'in "Schwerelos" Albümünü Nasıl Buldunuz?

Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Vote_lcap29%Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Vote_rcap 29% [ 2 ]
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Vote_lcap57%Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Vote_rcap 57% [ 4 ]
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Vote_lcap14%Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Vote_rcap 14% [ 1 ]

Toplam Oylar : 7

En son konular
» Pet Shop Boys Mp3'leri
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyPaz Kas. 16, 2014 12:25 am tarafından extremeways

» Yeni Bölüm İstekleri
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyC.tesi Kas. 30, 2013 7:16 pm tarafından ozgerdeem

» ••• NightHawk 80ler Kosesi •••
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyCuma Ağus. 17, 2012 3:22 am tarafından Thekarra70

» Dieter Bohlen - Şarkı Listesi
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyPtsi Tem. 09, 2012 3:34 pm tarafından MTAdmin

» '80'ler Mp3'leri
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyPerş. Tem. 05, 2012 10:20 pm tarafından ozgurbilge

» Alphaville Mp3'leri
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyPerş. Tem. 05, 2012 10:17 pm tarafından ozgurbilge

» Blue System Videoları
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyCuma Haz. 15, 2012 10:29 pm tarafından DiBohlen

» Giorgio Moroder Mp3'leri
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyPerş. Ocak 05, 2012 9:02 pm tarafından manyuka

» '80'ler Videoları
Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen EmptyPaz Kas. 06, 2011 11:19 pm tarafından kiraz61

Galeri

Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Empty
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma

Sosyal yer imi

Sosyal yer imi reddit      

Sosyal bookmarking sitesinde Modern Talking ve '80'ler Forumu adresi saklayın ve paylaşın

Sosyal bookmarking sitesinde Forum Seksenler adresi saklayın ve paylaşın

RSS akısı

Yahoo! 
MSN 
AOL 
Netvibes 
Bloglines 

Anahtar-kelime

Güncellemeler

Çarş. Ağus. 05, 2009 1:01 pm tarafından MTAdmin

Forum hakkında en son güncellemeleri bu başlıkta sizlere ileteceğiz...

- Hızlı cevap …

Yorum: 88

Radyo Seksenler Yayında

Ptsi Nis. 12, 2010 8:02 pm tarafından MTAdmin

Radyo Seksenler'i açmış bulunuyoruz arkadaşlar. '80'lerin en iyi hitleri, Italo Disco, Modern …

Yorum: 37

Forumun Şu Anki Halinden Memnun musunuz?

Ptsi Ağus. 09, 2010 12:45 pm tarafından MTAdmin

Sevgili forum üyelerimiz, forumumuz 1. yılını doldurmak üzere. Peki sizce forumumuz şu anda …

Yorum: 1

Banlanmış Üyeler

Salı Nis. 20, 2010 1:24 pm tarafından MTAdmin

Banlı üyeler ve banlanış nedenlerini belirteceğimiz başlık.

modernmabuse

Forum …

Yorum: 5

Forumumuza Destek Olmak İster misiniz?

C.tesi Mayıs 01, 2010 11:01 pm tarafından MTAdmin

Forumumuza aşağıdaki sayfa aracılığıyla bağış yapabilirsiniz. Unutmayın ki …

Yorum: 0

Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen

Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Empty Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen

Mesaj tarafından MTAdmin Salı Ağus. 04, 2009 4:33 pm

# modern talking in en efendi görünümlü, sarışın ve vatkalı üyesi.modern talking ile sonradan birleşmek üzere yollarını ayırdıktan sonra kurduğu blue system ile adından oldukça söz ettirmişti. (unsere zeitung isimli bir ilkokul duvar gazetesi ve buna benzer kaynaklardan takip etmiştim)
(otisabi, 06.08.2001 03:08 ~ 03:13)

# verona feldbusch, brigitte nielsen ve nadja abdel farag da dahil olmak üzere birçok gudik sosyetik hatunla yaşadığı aşklar sayesinde gündemde kalan, alman televizyonlarının ibrahim tatlısesi. şarkıcı türkücü.
(superjesus, 05.10.2002 20:50 ~ 05.01.2007 20:36)

# tum modern talking sarkilarinin formati ayniydi. nakarat kismini once thomas anders soyler, sonrasinda dieter bohlen super tiz bir sesle farkli ve abidik gubidik birseyler soylerdi back vokal olarak..
o zamanki ingilizce kelime dagarcigim big in japan ve youre my heart youre my soul gibi sarki isimleri ile kisitli oldugu icin ne soyledigini yazamayacagim, ama inanmayan modern talking klasiklerine bir goz atsin..
(willy van der kerkhoff, 06.10.2002 03:39)

# gecen hafta cikan "nichts als die wahrheit" adli kitabinda beraber oldugu kadinlari epeyce ayrintili bicimde anlatan, esasinda gicik ve antipatik diyebilecegimiz birisi olmasina ragmen ciktigi talk showlarda milleti gülmekten yarip koparan, son zamanlarda pek bir sey üretmedigi halde haftada en az bir kere bild gazetesinin mansetinde görünen, aciksözlü ve bu huyunu "herkese hadi len cekebilecek kadar zengin olmasaydim bu kadar rahat konusamazdim" diye aciklayacak kadar zengin olan müzisyen, sarkici, prodüktör.
aileden zenginmis galiba, isletme okumus üniversitede. sonra müzikte karar kilmis. c.c.catch'in* de yaraticisidir ayni zamanda.
(kwisatz haderach, 11.10.2002 14:20 ~ 21.05.2003 13:50)

# o tiz sesli nakarat olayı yüzünden ben hep zannettim ki bu abinin sesi öyle inceciktir. sonra bir programa çıktıydı, boru gibi sesiyle konuşup beni dumur ettiydi.
(sudaki duman, 18.10.2002 03:30)

# nichts als die wahrheit isimli biyografik eseri ciktigindan beridir memleketinde adeta bir 'buyuk usta' gibi karsilaniyor sn bohlen.. surum yuksek olmali ki kitabi genelde hemen kasalarin yaninda ve yeni cikmis bir "dieter bohlen-greatest hits" albumuyle pazarlaniyor.. albumde sadece modern talking isleri degil, blue system ve cc catch vb icin yaptiklari da var.. ama you can win if you want yok.. olacak sey degil..
(aritmi, 08.11.2002 13:02)

# ticari amacla bir kitabi cd'ye aktarip sesli kitap usulü piyasaya sürdügü günlerde, kitaptan bazi pasajlar stefan raab tarafindan bir keyboard'a sample seklinde alinmis ve envai cesit telefon sakasinda kullanilmistir. karsi tarafin söylediklerine göre stefan raab'in uygun tuslara basip dieter bohlen'in sesiyle uygun birseyler söylemesi suretiyle yapilan bu saka o kadar gercekcidir ki, dieter bohlen'le daha önce telefonda defalarca konusmus olanlar dahi bu performansi gerceginden ayirdedemeislerdir.
(advocado, 08.11.2002 13:17)

# "deutschland sucht den superstar" isimli programin prodüktörü ve 4 jüri üyesinden biri.
(putperest, 12.02.2003 18:15)

# alman televizyonlarinda yayinlanan her 10 reklamin 6'sinda oynayan kimse.
(putperest, 08.11.2003 12:12)

# bir nevi almanya'nin ibrahim tatlises'i, herseyi bilen herseyi yapan, ve gundemde olan. simdi ne yaptigi bizi pek ilgilendirmez ama evvelden beridir hastasiyim dieter bohlen'in tiz nakarat olayinin
(my jekyll doesnt hide, 08.11.2003 12:17)

# modern talking'in karisinin ismi nora olmayan sarisin elemani.
(bayan ariza, 08.11.2003 12:19)

# önleri alnını aşmayan, arkaları ise ensesinden sırtına dökülen sarı, lepiska saçlarıyla (bkz: rüştü modeli saçı), kırmızımtrak yüzüne iliştirdiği kro gülüşüyle hem 1980ler hakkında, hem de kendisi hakkında fena fikir sahibi olmaya yarayan insan.
(electric warrior, 12.11.2003 15:25 ~ 15:28)

# fenomene dönüsen kil adam. kücük oyuncaklari bile cikti. kusacam artik
(vito genovese, 20.11.2003 17:58)

# almanya'nın güzellik kraliçelerinden biriyle evlenip sonra onu dayaktan komalık eden, tipini kayıran, şasesini yamultan, kamburunu çıkaran; "niçin yaptınız dieter ağa, insan kıyar mı bu güzelliğe" sorusuna şaban oğlu şaban'daki kemal sunalvari bir tavırla "şekil a'daki gibi" cevabının akabinde aynı hatuna canlı yayında tekrar girişen alkol problemli kişi.
bunlar almanya'da alenen bilinse de adamın intibasında, imajında zerre azalma yoktur ve halen almanya'nın kültürel(!) simgelerinden biridir. demek ki, neymiş ? almanlar da ataerkil toplummuş. wunderbar! yok yok scheisse!
(sitare durmus, 04.01.2004 17:14 ~ 06.01.2007 15:38)

# almanya nın popstarında baş jüri üyesidir kendisi.
ercan saatçi nin bu beyden esinlendiğinden şüphelenmekteyim.
(kafka, 04.01.2004 17:17 ~ 17:21)

# iki kere penisini kirmayi basarmis almanya'nin en gereksiz seysi. belli bir kalitenin üstündeki bütün alman vatandaslarinin alay konusu.

(bkz: penisin kirilmasi)
(fason, 18.12.2004 22:13 ~ 06.01.2007 11:45)

# almanyanın hülya avşarı verona feldbuschla da aşk yaşamış olması ibrahim tatlısesliğini pekiştirmektedir bu antipatik kişiliğin. yemediği halt yok hatta parfümü falan bile var ama kim alır bilinmez tabii.
(snyx, 12.08.2005 00:39 ~ 06.01.2007 09:08)

# (bkz: hastasiyim dieter bohlen in tiz nakarat olayinin)
(superjesus, 07.12.2005 03:30)

# alman echo müzik ödüllerinde "zaten 10 yaşından beri müzik yapmak istiyordum" demiş ve seyircinin birinden "artık müzik yapsana o zaman!" şeklinde bir ayar almıştır.
(superjesus, 06.04.2006 00:04)

# sanki çalıyormuş gibi her sahne şovuna elektro gitarıyla çıkan şahsiyet. hayır, şarkılarda da synth dışında bir şey yok zaten. düpedüz saygısızlık.
(papado, 25.02.2008 21:53)

# "prolet ne menem biridir", "prolo kime denir" gibi sorularin yaniti aranirken akla gelen ilk isim. "sub-subkultur"un medya temsilcisi.
(dilmen, 25.02.2008 22:26)

# bu abinin cok klasik bir hareketi vardir, her modern talking videosunda gorebilirsiniz, ozellikle sarkinin nakaratinda yapar. bir yandan kirita kirita gitar calarken bir yandan da kafasini hafif one egip saga sola sallar, bu sirada yanik bir sekilde sarkisini soyler ve kameraya capkin capkin bakar. tabi butun bunlari yaparken surekli 32 disini sergileyerek sirittigini da ekleyelim. acin youtube'da herhangi bir modern talking videosuna bakin, hic sasmaz. link bile vermiyorum, bu kadar iddialiyim.*

bonus: gitar calarken her akoru vurduktan sonra kolunu kaldirip havayi, kamerayi isaret eder veya yumruk falan gibi degisik hareketler yapar, ama o kol asagida durmaz.
(pissed, 20.03.2008 22:07 ~ 27.03.2008 17:58)

# izel celik ercan doneminde celik e uzulmek gibi bir olgu vardir ya iste ben de cocukken hep dieter bohlen' uzulurdum. thomas anders uzun uzun sarkilari soylerken, dieter sadece sarkilarinin kucuk bir kismina eslik ederdi. aklimda thomas 'in, dieter 'in hakkini yermis gibi izlenim olusmustu o yillarda.
(darth maul, 02.08.2008 03:45)

# yerli versiyonu için (bkz: gürcan erdem) *
(vince clarke, 08.11.2008 16:40 ~ 16:41)

# the ultimate composing machine.
(albatros, 27.12.2008 12:43)

''meşhur adamım ben, nakite çevirmek lazım bunu'' gazıyla kendi ismiyle parfüm olayına girmiştir zamanında. bana da hediye gelmişti almanyalardan. azıcık yakışıklı, güzel, seksi olan herkes aynı haltı yediğinden ve o parfümlerde çok afedersiniz bokuma benzediğinden küçük gördüm, dalga geçtim kullanmadım aylarca. ev sahibinin beğenmeyip de bana bıraktığı devasa büyüklükteki oymalı dolabımın kirli çamaşırlarımın olduğu köşesine fırlattım attım. sonra günlerden bir gün zorunluluktan kullanmaya karar verdim. hunharca sıktım orama burama. hadi bismillah dedim, karıştım halkın arasına.

benim aylarca varlığını bile unuttuğum parfümüm ilgi odağı oldu sayın seyirciler. ''ay bu koku kimden geliyor ya çok güseeel'' naraları atıldı. aylarca sardım sarmaladım onu. canımdan aziz bildim. ama her güzel şeyin bir sonu vardı. son damlasını da sıkarken yaşadığım hüzün tarif edilemezdi. bir daha da kendisiyle görüşmek kısmet olmadı.

bu vesileyle öncelikle almanyada bulunan dieter bohlen'e selamlarımı iletmek istiyorum. yeminle söylüyorum artık dalga geçmiyorum o parfümlerle. beckham'ın parfümüyle bile.
(petersachs, 29.04.2009 23:49)
MTAdmin
MTAdmin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4394
Forum Puanı Forum Puanı : 11617
Rep Puanı Rep Puanı : 36
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/08/09

https://seksenler.yetkin-forum.com

Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen Empty Geri: Ekşi Sözlük'te Dieter Bohlen

Mesaj tarafından MTAdmin C.tesi Mart 06, 2010 11:08 am

c.c.catch'in şarkılarını yazan ve de yapımcılığını üstlenen kişi. bu nedenle modern talking çizgisinin uzantısı olmuştu bu kızcağız.
(kitarobit, 06.11.2009 18:45)
MTAdmin
MTAdmin
Admin
Admin

Mesaj Sayısı Mesaj Sayısı : 4394
Forum Puanı Forum Puanı : 11617
Rep Puanı Rep Puanı : 36
Kayıt tarihi Kayıt tarihi : 04/08/09

https://seksenler.yetkin-forum.com

- Similar topics